Park handlowy w Toruniu wkrótce będzie gotowy! Znamy pierwszego najemcę

2024-07-09 14:59
Nowy park handlowy w Toruniu. Znamy pierwszego najemcę
Autor: Getty Images/Sanja Radin Mieszkańcy Torunia będą zadowoleni! W parku handlowym powstanie siłownia

Budowa nowego parku handlowego to jedno z większych przedsięwzięć w Toruniu. Odpowiada za nie spółka Lem-Bud, która zlokalizowała obiekt w lewobrzeżnej części miasta. Oficjalnie ogłoszono już pierwszego dużego najemcę. Mieszkańcy będą zadowoleni?

Spis treści

  1. Nowy park handlowy w Toruniu
  2. Klub fitness i siłownia w Toruniu
  3. Szansa dla kolejnych najemców

Nowy park handlowy w Toruniu

Park handlowy będzie zlokalizowany przy ul. Stawki Południowe 20-22 za sklepem LIDL w rejonie skrzyżowania ulic: Łódzkiej i gen. W. Andersa w Toruniu. Jak informuje serwis ototorun.pl, pierwszy najemca już jest! To znana marka, której profil działalności ma ucieszyć mieszkańców.

Klub fitness i siłownia w Toruniu

W parku handlowym ma znaleźć się łącznie 11 lokali. Wkrótce powstanie także parking na 50 samochodów. Jaki najemca dołączy do nowego obiektu?

- Najemcą, na którego z pewnością czekają mieszkańcy lewobrzeża jest siłownia - Level Sport, która wynajmie powierzchnię ponad 1300 mkw. - mówi Marka Grudzień z biura toruńskiego dewelopera dla serwisu ototorun.pl.

Szansa dla kolejnych najemców

Nowa inwestycja to świetna okazja dla firm, które szukają miejsc na prowadzenie swojej działalności. W okolicy znajdziemy:

  • McDonald’s,
  • Pasaż Łódzka,
  • i Biedronkę.

W artykule ototorun.pl czytam, że nieopodal do zakończenia zbliżają się prace nad obiektem handlowym spółki GM 27 przy ul. Trzcinowej.

W toruńskim parku handlowym możemy spodziewać się także gabinetów lekarskich oraz najemców z sektora usług i handlu. Budowa ma zostać zakończona do końca 2024 roku.

Czytaj także: W tym garażu chce się mieszkać! Pani Aneta zamieniła go w nowoczesną pracownię z projektorem

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.