Kontakt z redakcją serwisu.

2023-02-27 20:45

Adres redakcji

ul. Dęblińska 6

04-187 Warszawa

tel. 22 590 51 70

Kontakt do Biura Reklamy

Dorota Trojańczyk – Koordynator Serwisu Haleprzemyslowe.muratorplus.pl

tel. +48 728 370 160

e-mail: dtrojanczyk@grupazpr.pl

Rafał Arak - Dyrektor Handlowy Segmentu Budowa i Wnętrza

tel. +48 694 428 004

e-mail: rarak@grupazpr.pl

Kontakt do Działu Marketingu, PATRONATY MEDIALNE

Monika Kaczkan - Dyrektor Marketingu i Rozwoju Sprzedaży B2B

tel. + 48 668 431 708

e-mail: mkaczkan@grupazpr.pl

Zespół redakcyjny

Jolanta Sankowska

e-mail: jsankowska@grupazpr.pl

Magdalena Wasilewska-Pyłka

e-mail: mwasilewska@grupazpr.pl

Dorota Czernek

e-mail: dczernek@grupazpr.pl

Katarzyna Sekulska

e-mail: ksekulska@grupazpr.pl

Karolina Wrona

e-mail: kwrona@grupazpr.pl

------

Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie,  04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727,  wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 19 366 667 złotych

Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy I Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.