Giant Office Poznań - nowy najemca spółka KWS Polska

2023-05-16 6:40
Giant Office
Autor: Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Spółka KWS Polska wynajęła powierzchnię biurową ok. 500 m2 w nowym biurowcu w Poznaniu Giant Office. Firma doradcza Litwiniuk Property jest Agentem Wiodącym tej inwestycji w Poznaniu.

Giant Office

Biurowiec Giant Office klasy A+ oferuje jeden z najwyższych standardów powierzchni biurowych na lokalnym rynku w Poznaniu o czym świadczy m.in. certyfikat BREEAM na poziomie very good. Inwestycja oferuje m.in. szklane tarasy dostępne dla Najemców, interaktywny panel przy recepcji głównej, który pozwala gościom biurowca na połączenie wideo z wybranym Najemcą, 9 wind szybkobieżnych, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, trzykomorowe szyby w elewacji zewnętrznej, które zapewniają doskonałą izolację.

Obecnie wielu Najemców po wizytacji biurowca, wybierają właśnie Giant Office jako nową siedzibę swojej firmy„ - komentuje Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Bardzo się cieszymy, że firma KWS Polska Sp. z o.o. zaufała nam i dołączy do powiększającego się grona najemców biurowca Giant Office. Rozszerzające się grono najemców potwierdza fakt, że budynek Giant Office jest miejscem, które sprzyja biznesowi. Jesteśmy przekonani, że wraz ze zmianą miejsca firma będzie mogła jeszcze prężniej działać, rozwijać skrzydła na różnych biznesowych polach.

– Piotr Chabzda specjalista ds. marketingu GIANT INVEST Sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.