Mitsubishi Electric Europe

2023-04-17 13:54 Materiał sponsorowany
Biuro Mitsubishi Electric w Polsce
Autor: Mitsubishi Electric Europe Biuro Mitsubishi Electric w Polsce

Mitsubishi Electric jako światowy lider w produkcji sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zapewnia wysoce niezawodne rozwiązania zarówno klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym na całym świecie, w tym również w Europie Środkowo -Wschodniej.

Działalność firmy Mitsubishi Electric Europe

Polski oddział Mitsubishi Electric zarządza sprzedażą, serwisem oraz wsparciem technicznych poprzez lokalne biura oraz sieć dystrybutorów w regionie Europy Środkowo Wschodniej, która obejmuje Polskę, Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię, Bułgarię, Słowenię oraz pozostałe kraje bałkańskie.

Firmy tworzące grupę Mitsubishi Electric wspierają w budowaniu nowoczesnego i zrównoważonego społeczeństwa poprzez ciągłe wprowadzanie technologicznych innowacji oraz nieustanną kreatywność. Wykorzystują w tym celu swoją pozycję lidera w dziedzinie produkcji i sprzedaży sprzętu elektronicznego i elektrycznego używanego w wielu branżach m.in.:

  • energetyce,
  • automatyce przemysłowej,
  • systemach komunikacyjnych i informacyjnych,
  • urządzeniach elektronicznych
  • artykułach gospodarstwa domowego.
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE