Studio B na warszawskiej Woli już gotowe! Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie

2023-11-08 17:44

Studio B, biurowiec zrealizowany przez Skanska, jest już gotowy na przyjęcie najemców. W ramach inwestycji powstało niemal 20 300 m² powierzchni biurowej, która została wynajęta jeszcze przez uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie tego obiektu.

Studio B w Warszawie gotowe na najemców

Kompleks Studio powstaje na terenie pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Fabryki Norblina. Budowa inwestycji ruszyła w sierpniu 2021 r. Po dwóch latach Skanska kończy jej pierwszy etap – biurowiec Studio B, przekształcając istotny kwartał biznesowej Woli. 

Studio B, zlokalizowane przy ul. Łuckiej 9, wprowadza  na warszawski rynek biurowy 20 255 m² powierzchni. To niewiele mniej niż – według danych Cushman & Wakefield – łączna podaż nowej powierzchni w trzech kwartałach 2023 r., która była na poziomie 20 300 m². 

Wszystkie powierzchnie biurowe w Studiu B znalazły już swoich najemców. To najlepszy dowód na to, jak bardzo cenione przez klientów są wysokiej jakości miejsca pracy, sprzyjające realizowaniu polityk ESG. Powierzchnie biurowe Studia B zostały w pełni wynajęte jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, co jest w naszej branży pozytywnym wyjątkiem.

Paulina Strutyńska, starsza menadżerka ds. wynajmu w Skanska (region Europy Środkowo-Wschodniej)

Najemcami Studia B są między innymi spółki z grupy Société Générale, Unum Życie i Business Link. Użytkownicy budynku będą mieli do dyspozycji zielone tarasy, lobby w skandynawskim stylu oraz kompleksowo zaaranżowaną przestrzeń zewnętrzną, połączoną z terenem Fabryki Norblina.

Biura z certyfikatami

Potwierdzeniem zrównoważonego podejścia, ergonomii i przyjaznej aranżacji biurowca będą m.in. certyfikaty, o które będzie się on ubiegać: LEED Core & Shell na poziomie Platinum, WELL Core & Shell na poziomie Gold, WELL Health-Safety Rating, WiredScore, SmartScore oraz Obiekt bez barier. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE