The Sea Resort – w Międzyzdrojach powstanie luksusowy kompleks

2024-03-15 11:03

The Sea Resort w Międzyzdrojach to planowany luksusowy, zaprojektowany w standardzie pięciogwiazdkowego obiektu, kompleks wypoczynkowy. Powstaną tam między innym 153 apartamenty, spa, strefy saun i basenów, zewnętrzne jacuzzi, fitness, restauracja, sky bar oraz tarasy widokowe. Na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach wmurowano już kamień węgielny pod budowę inwestycji. Otwarcie obiektu zaplanowano na koniec 2025 roku.

Spis treści

  1. The Sea Resort Międzyzdroje – luksusowy kompleks przy Promenadzie Gwiazd
  2. Apartamenty, strefy saun i pięciogwiazdkowe SPA
  3. Kiedy otwarcie The Sea Resort w Międzyzdrojach?
Zagrywki Warszawa - pierwszy activity bar w Polsce

The Sea Resort Międzyzdroje – luksusowy kompleks przy Promenadzie Gwiazd

The Sea Resort powstaje w Międzyzdrojach przy ul. Promenada Gwiazd 15 – w miejscu, gdzie funkcjonowała kiedyś baza rybacka, tuż obok znajdującej się na obszarze Wolińskiego Parku Narodowego Kawczej Góry.

Obiekt został zaprojektowany przez pracownię W + Architekci Wolski & Włosek jako kompleks złożony z dwóch budynków. Na czterech kondygnacjach naziemnych znajdą się 153 apartamenty o powierzchni od 28 do 117 m² z tarasami, w tym na samej górze – przeszklone penthouse’y. Z kolei pod ziemią – garaż ze 104 miejscami parkingowymi. Kompleks będzie miał też bezpośrednie zejście na plażę. Jednym z wyróżników projektu są tarasy, m.in. plażowe i na dachu budynku.

Jak zapowiada inwestor, spółka Minde, obiekt zostanie zrealizowany w standardzie pięciogwiazdkowym.

Apartamenty, strefy saun i pięciogwiazdkowe SPA

W kompleksie znajdą się strefy: basenowa (z jednym typu infinity) oraz saun, jacuzzi zewnętrzne, klub fitness, restauracja połączona z lobby barem, sky bar, tarasy widokowe oraz przestrzeń przeznaczona dla dzieci. Na terenie inwestycji będzie także funkcjonować pięciogwiazdkowe SPA Lava e Sal. 

Zakupionymi przez klientów apartamentami będzie zarządzała spółka Europlan, pełniąca funkcję operatora kompleksu. Komercjalizacją nadmorskiego kompleksu zajmuje się assethome.pl.  

The Sea Resort to pierwszy obiekt high premium w Międzyzdrojach dla najbardziej wymagających klientów. Tu nie ma miejsca na kompromis, otrzymują oni najlepsze apartamenty z pełnym zapleczem resortowym w kategoryzacji pięciogwiazdkowego hotelu. Standard inwestycji jest nieporównywalny do dotychczasowego, jaki był dostępny w Międzyzdrojach, dlatego cieszy się ona tak olbrzymim zainteresowaniem.

– Michał Wąsik, CEO assethome.pl

Kiedy otwarcie The Sea Resort w Międzyzdrojach?

Przy Alei Gwiazd 15, w miejscu powstania inwestycji, 12 marca tego roku odbyła się uroczystość podpisania aktu erekcyjnego oraz wmurowania kamienia węgielnego. Jak długo potrwa budowa The Sea Resort? Inwestor zapowiada, że zgodnie z harmonogramem oficjalna inauguracja działalności kompleksu The Sea Resort odbędzie się pod koniec 2025 roku.

Generalnym wykonawcą The Sea Resort jest firma WPIP Construction.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.