W Olsztynie otworzono Park Handlowy Aviator. Znamy listę sklepów

2024-07-01 13:03

27 czerwca (w czwartek) w Olsztynie miało miejsce otwarcie Parku Handlowego Aviator, który według planów inwestora, RWS Ivestment Group, ma stać się centrum zakupowym i rekreacyjnym dla całej społeczności miasta. Celem inwestycji było stworzenie przyjaznej przestrzeni handlowej, która odpowiada na potrzeby mieszkańców oraz wspiera lokalną gospodarkę.

Spis treści

  1. Bogata oferta handlowa i lokalne sklepy
  2. Lokalizacja i dojazd
  3. Przyszłość Aviatora
  4. Park Handlowy Aviator. Zdjęcia

Bogata oferta handlowa i lokalne sklepy

W Olsztynie, w sąsiedztwie lotniska sportowego, przy ul. Sielskiej Grupa RWS otworzyła nowy park handlowy Aviator. Jego nazwa nawiązuje do jego lokalizacji. W pobliżu bowiem znajduje się lotnisko cywilno-sportowego. 

W nowo otwartym parku mieści się 29 lokali użytkowych o powierzchni od 50 do 1950 mkw. Wśród najemców znajdują się takie marki jak Rossmann, Pepco, Action, Kik, Media Expert, Tedi oraz Sinsay. W trakcie wakacji otwarte zostaną kolejne sklepy, m.in. Dealz, CCC, Maxi Zoo, Woolworth i Media Markt.

W Aviatorze można znaleźć również sklepy lokalnych przedsiębiorców, w tym piekarnię z tradycyjnymi wypiekami, sklep mięsny, jubilera itd.

Lokalizacja i dojazd

Park Handlowy Aviator znajduje się przy ul. Sielskiej w Olsztynie, w pobliżu dróg ekspresowych S16 i S51. Lokalizacja ta zapewnia łatwy i wygodny dojazd zarówno dla mieszkańców miasta, jak i dla osób spoza Olsztyna. Na terenie parku dostępnych jest 425 miejsc parkingowych. 

Przyszłość Aviatora

Wojciech Sypniewski, współzałożyciel Grupy RWS, wyraził nadzieję, że Aviator stanie się ulubionym miejscem zakupów i rekreacji dla mieszkańców Olsztyna i okolic. Duże zainteresowanie sprawiło, że Grupa RWS rozpoczęła prace nad drugim etapem inwestycji, który ma przekształcić kompleks w nowoczesny i zróżnicowany park handlowy oferujący szeroką gamę usług i produktów.

Park Handlowy Aviator. Zdjęcia

Źródło: materiały prasowe - rwsgroup.pl / propertynews.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.