Aalberts hydronic flow control

2023-07-27 8:09 Materiał sponsorowany
Flamco Meibes
Autor: Aalberts hydronic flow control Rozwiązania Aalberts hydronic flow control pozwalają obniżyć zużycie energii na ogrzewanie i chłodzenie

Flamco jest producentem wysokiej jakości komponentów do instalacji grzewczych, chłodniczych i solarnych. Oferta obejmuje m.in. naczynia wzbiorcze, automaty do stabilizacji ciśnienia, uzupełniania zładu i centralnego odgazowania.

Flamco, które od 1956 roku zajmuje się rozwojem, produkcją i dystrybucją wysokiej jakości produktów stosowanych w systemach grzewczych, chłodzących i sieciach wody pitnej. Jest członkiem notowanej na giełdzie spółki Aalberts N.V, założonej w 1975 roku.

Nowa gałąź biznesowa Aalberts hydronic flow control, powstała w wyniku integracji z firmą Comap, która produkuje nowoczesne systemy rurowe dla budownictwa oraz rozwiązania z zakresu termoregulacji, zwiększające komfort budynków i zmniejszające zużycie energii.

Flamco i Comap kontynuują opracowywanie technologii ogrzewania i chłodzenia budynków w celu zwiększenia efektywności ekologicznej i finansowej. Od źródła do emitera współpracujemy z naszymi klientami, aby zaprojektować energooszczędne systemy hydrauliczne zgodnie z wymaganiami budynku.

Ogrzewanie i chłodzenie są niezbędne w codziennym życiu. Inteligentne zarządzanie nimi jest kluczem do zachowania dobrego samopoczucia wszystkich użytkowników. Rozwiązania Flamco są opracowywane w działach projektowych i produkowane w fabrykach w Holandii, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii i Rosji. Te systemy hydrauliczne pomagają zmniejszyć zużycie energii, emisję szkodliwych zanieczyszczeń, a tym samym wspierają zrównoważony rozwój na każdym etapie cyklu życia budynku. Zazwyczaj są niewidoczne, ale zawsze wpływą na prawidłowe funkcjonowanie budynku.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.