Bielbet

2023-07-27 8:59 Materiał sponsorowany
Bielbet
Autor: Bielbet Odwodnienia liniowe i punktowe to główne wyroby firmy Bielbet

Firma BIELBET jest uznanym producentem odwodnień liniowych i punktowych z betonu, polimerobetonu oraz tworzyw sztucznych w klasach obciążenia A15- F900. Swoje wyroby kieruje do odbiorców poszukujących wysokiej jakości produktu w atrakcyjnej cenie.

Firma Bielbet od 2000 roku intensywnie działa na rynku prefabrykowanych elementów betonowych. Z czasem wyspecjalizowała się w produkcji odwodnień liniowych i punktowych. Szeroki rynek zbytu pozwolił na poszerzenie asortymentu o wyroby z polimerobetonu oraz tworzyw sztucznych, a nowe linie produkcyjne zwiększyły wydajność fabryki.

Obecnie oferta firmy zawiera odwodnienia w klasach obciążenia od A15 do F900 (od przydomowych do tych przeznaczonych pod ciężki ruch samochodowy), zarówno z pokrywą, jak i monolityczne.

Bielbet współpracuje z czołowymi wykonawcami w Polsce (m.in. STRABAG, Budimex, PORR, Atal, Adamietz, Murapol), a także z europejskimi partnerami biznesowymi w Wielkiej Brytanii, Irlandii, krajach skandynawskich (Szwecja, Finlandia) i nadbałtyckich (Litwa, Estonia), w Niemczech, Czechach, Słowacji, Serbii, Słowenii, Holandii, Francji czy Danii. Eksportuje swoje produkty również do Izraela, Arabii Saudyjskiej oraz Brazylii.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.