Bruk-Bet

2023-07-27 12:13 Materiał sponsorowany
Bruk-Bet
Autor: Bruk-Bet Szeroka oferta Bruk-Bet® obejmuje materialy do wykonania nawierzchni oraz elementów małej architektury

Bruk-Bet® – producent kostek brukowych, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury – to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem. Cały jej asortyment jest wytwarzany w naszym kraju. Do spółki należą także inne marki produktowe – Termalica®, Bruk-Bet® Fotowoltaika, Georyt® i Intrac – jedne z czołowych w swoich branżach na rodzimym rynku. Ponad 39 lat inwestycji w rozwój technologiczny oraz wysokiej jakości produkty pozwoliły stworzyć firmę cieszącą się renomą i dużym zaufaniem klientów.

Historia i działalność firmy Bruk-Bet

1984 rok wyznaczył początek działania firmy, która powstała z pasji do betonu. Założone ponad 39 lat temu Zakłady Wyrobów Betonowych Krzysztof Witkowski to dziś znane w branży przedsiębiorstwo Bruk-Bet®, którego nazwa funkcjonuje od 1992 roku. Wówczas rodzinny biznes, zajmujący się ręczną produkcją płyt chodnikowych i krawężników, stał się pierwszym zakładem na terenie południowo-wschodniej Polski oferującym innowacyjny i trwały materiał – wibroprasowaną kostkę brukową.

Kostki brukowe i płyty tarasowe to część asortymentu marki Bruk-Bet®. Firma sukcesywnie rozwija się też w innych gałęziach polskiego przemysłu, oferując rozwiązania dla branży budowlanej, prefabrykaty infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej czy produkty segmentu PV. W skład spółki wchodzą także Termalica®, Termobet®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac®. Ich siłę buduje 18 zakładów produkcyjnych w Polsce i ponad 1300 pracowników.

System budowy Termalica z betonu komórkowego to kompleksowe rozwiązanie do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów budowlanych, polecane szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Marka Bruk-Bet Fotowoltaika to z kolei czołowy polski producent modułów fotowoltaicznych i BIPV, twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce.

Listę marek wchodzących w skład firmy Bruk-Bet uzupełniają: Georyt – producent kruszyw dla branży budowlanej wydobywanych we własnych czterech kopalniach oraz Intrac - oferujący prefabrykaty dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej.

Firma Bruk-Bet to także producent wysokiej jakości studni betonowych i szczelnych systemów kanalizacyjnych, które od lat z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu inwestycjach infrastrukturalnych i budownictwa drogowego.

Działalność Bruk-Bet® jest doceniana zarówno przez inwestorów, jak i środowiska eksperckie. Świadczy o tym lista prestiżowych nagród i najwyższych wyróżnień w kategoriach jakości, designu oraz solidności. Są to m.in. Laur Konsumenta Top Marka, Konsumencki Lider Jakości i wiele innych. Rok 2021 przyniósł marce Bruk-Bet® szczególne wyróżnienie. Firma zajęła I. miejsce w kategorii „Kostka Brukowa” w ogólnopolskim badaniu Konsumencki Lider Jakości 2021. Przyznano ją za wyjątkowe wzornictwo, solidność produktów, fachowość oraz wysoką jakość.

Za tymi gratyfikacjami stoją ludzie; zaangażowani pracownicy, specjaliści w swojej branży i pasjonaci, którzy wkładają w swoją pracę nie tylko wiedzę, lecz także serce. Firma Bruk-Bet® stała się przestrzenią ich rozwoju, zasługując tym samym na Wyróżnienie Najlepszego Pracodawcy i zajęcie 12. miejsca w branży budowlanej w rankingu Poland’s Best Employers 2021 organizowanym przez Magazyn Forbes.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.