EVER

2023-07-16 14:44 Materiał sponsorowany
Zasilacz UPS EVER
Autor: EVER sp. z o.o. Zasilacz UPS EVER

EVER to polski producent rozwiązań zasilania awaryjnego. Firma oferuje zasilacze UPS, tandemy UPS i agregat prądotwórczy, a także listwy antyprzepięciowe i filtrujące. W ofercie dostępne są także certyfikowane zasilacze do napędów bram ppoż. oraz rejestratory monitorujące warunki środowiska (temperatura, wilgotność).

Działalność firmy EVER

Firma EVER jest producentem rozwiązań zasilania awaryjnego z całkowitym polskim kapitałem. Od ponad 30 lat wdrożone przez przedsiębiorstwo rozwiązania gwarantują najwyższą jakość napięcia i ochronę przed niepożądanymi zjawiskami w sieciach elektrycznych (przerwy w zasilaniu, przepięcia, zaniki itp.). Systemy zasilania EVER zabezpieczają różne segmenty i obszary rynku. Chronią odbiorniki zarówno prywatnych użytkowników domowych jak również są elementem zabezpieczenia infrastruktury teleinformatycznej firm i instytucji, a także wspierają krytyczne urządzenia oraz automatykę firm produkcyjnych i przemysłowych.

Firma jest doceniana przez klientów za pełną kontrolę wdrożenia rozwiązania zasilania od momentu złożenia zapytania, przez proces obsługi sprzedażowej i integracji systemu, aż po obsługę posprzedażową. Dodatkowo cechuje ją otwartość na potrzeby klienta, profesjonalne wsparcie techniczne, terminowość oraz sprawny serwis producencki.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.