Impakt

2023-07-19 16:13 Materiał sponsorowany
Impakt
Autor: Impakt W ofercie formy Imoakt znajduje się szeroka gama produktów związanych z szeroko pojętą elektroniką

Impakt to jedna z czołowych polskich firm zajmujących się produkcją i dystrybucją w segmencie akcesoriów i podzespołów komputerowych, akcesoriów dla graczy, rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej.

Historia polskiej firmy Impakt sięga 1997 roku. W ponad dwudziestopięcioletniej działalności przeszła wiele etapów rozwoju, począwszy od 2002 roku, kiedy to Impakt zmienił formę prawną, przekształcając się w Impakt Sp. z o.o. aż do obecnej formy i uzyskania statusu Spółki Akcyjnej w 2016 roku.

Obecna siedziba firmy Impakt od 2015 roku mieści się w biurowcu w Mosinie, połączonym z innowacyjnym magazynem wysokiego składowania z systemami regałowymi o wysokości 15 m. W 2018 roku firma otworzyła chiński oddział firmy w Shenzhen. Zespół specjalistów na miejscu dba o procesy logistyczne, kontrolę jakości produkcji i współpracę z poddostawcami.

W portfolio Impakt SA można znaleźć marki takie jak: Genesis, Lanberg, Natec, Fury, Armac oraz Audictus. Oferta obejmuje także produkty firm: Cooler Master, Delock, NZXT, Playseat, PowerWalker, Thule Sweden i Verbatim.

Wśród produktów marki PowerWalker są urządzenia przeznaczone do użytku domowego, biurowe i serwerowe, a także rozwiązania przemysłowe. Z kolei profesjonalne urządzenia z kategorii „UPS i zasilanie” to przede wszystkim produkty takie jak: zasilacze awaryjne UPS oraz inwertery wraz z akcesoriami (akumulatory, moduły Battery Pack, karty komunikacyjne itp.) oraz produkty niezbędne w codziennej pracy (zasilacze komputerowe, stabilizatory napięcia, listwy przeciwprzepięciowe i przedłużacze zasilania, ładowarki oraz wiele innych).

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.