LIVOLO

2023-07-27 11:58 Materiał sponsorowany
Włączniki dotykowe LIVOLO
Autor: LIVOLO Włączniki dotykowe LIVOLO

Livolo to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją dotykowych włączników świateł, gniazdek wtykowych oraz innych akcesoriów używanych do wykończenia różnego rodzaju instalacji elektrycznych w mieszkaniach i domach.

Działalność firmy LIVOLO:

Firma LIVOLO dostarcza nowoczesne i designerskie rozwiązania włączników świateł i gniazdek wtykowych. Panele, które są nieodzownym elementem włączników dotykowych, wykonane są ze szkła hartowanego. Jest to trwały i odporny na zarysowania materiał, który łatwo utrzymać w czystości. Dzięki temu system LIVOLO jest praktycznym rozwiązaniem dla każdego. Produkty wyróżnia także szeroka gama kolorystyczna. Dopasują się one do różnych wnętrz i sprawią, że zwykły włącznik światła stanie się swego rodzaju ozdobą na ścianach.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne to cecha charakterystyczna dla marki LIVOLO. Elektronika zawarta w każdym z włączników jest stale aktualizowana i dostosowywana do wymogów, jakie stawia rynek. Dotyczy to również produkcji nowych i coraz to bardziej popularnych rozwiązań, na przykład z zakresu automatyki budynkowej. Z racji wielu lat doświadczenia i rozwoju, jakość produktów LIVOLO jest ceniona zarówno przez klientów detalicznych, jak i projektantów wnętrz czy instalatorów. Przedstawiciele marki stawiają na jakość obsługi, stale pogłębiając wiedzę o produktach LIVOLO. Dzięki temu służą pomocą w przypadku napotkanych problemów podczas montażu. Klienci mogą liczyć na telefoniczne wsparcie działu technicznego, który zawsze pomoże znaleźć dobre rozwiązanie w danej sytuacji. Produkty LIVOLO cechują się niską awaryjnością i odpornością na codzienne użytkowanie.

Produkty LIVOLO można kupić na kilka różnych sposobów, m.in. w sklepie internetowym, w którym dostępny jest pełen asortyment producenta.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.