Panasonic Heating & Cooling Solutions

2023-07-26 11:06 Materiał sponsorowany
Kaskada pomp ciepła Panasonic
Autor: Panasonic Heating & Cooling Solutions Kaskada pomp ciepła Panasonic

Panasonic to producent rozwiązań z zakresu zakresu grzania i chłodzenia. Firma z wieloletnim doświadczeniem, obecna jest w Europie od lat 80-tych. Dostarcza najnowocześniejsze urządzenia m.in. dla sektora budynków komercyjnych.

Działalność firmy Panasonic:

Firma Panasonic od ponad 50 lat zajmuje wiodącą pozycję w branży ogrzewania i chłodzenia, oferując swoje produkty w ponad 120 krajach na całym świecie. Dzięki rozbudowanej sieci zakładów produkcyjnych i placówek badawczo-rozwojowych, Panasonic ciągle opracowuje nowatorskie rozwiązania, wykorzystując najnowsze technologie.

Imponujący wynik aż 91 539 zgłoszonych patentów dowodzi, że firma jest światowym liderem innowacyjności, dążącym do ciągłego poprawiania jakości życia swoich klientów. Celem Panasonic jest utrzymanie pozycji w czołówce sektora. Firma może pochwalić się produkcją ponad 200 milionów sprężarek, a proces wytwarzania odbywa się w 294 zakładach na całym świecie.

Japońska tradycja bezkompromisowej kontroli jakości jest fundamentem, na którym firma opiera swoją działalność. Doskonałe produkty, które trafiają do klientów, są wynikiem ambitnych dążeń do perfekcji. Klienci korzystający z pomp ciepła firmy Panasonic mogą być pewni najwyższej jakości i maksymalnej efektywności tych urządzeń, które jednocześnie spełniają wszystkie normy ochrony środowiska oraz wymagania współczesnego budownictwa.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.