Quality07 TM

2023-07-25 22:02 Materiał sponsorowany
Produkty Quality07
Autor: Quality07 Produkty Quality07

Quality07 Sp. z o. o. jest głównym dystrybutorem urządzeń związanych z detekcją dymu, ciepła i gazu. Na polskim oraz zagranicznym rynku działa od 15 lat sukcesywnie powiększając ofertę o niezawodne i najlepsze w swojej klasie produkty.

Działalność firmy Quality07 TM

Firma Quality07 TM zajmuje się sprzedażą urządzeń detekcyjnych. Jej oferta obejmuje m.in.:

  • detektory zasysającej detekcji dymu,
  • akcesoria zasysania,
  • zasilacze buforowe
  • czujki specjalne ciepła, płomienia i dymu.

Spółka oferuje również usługi serwisowe i naprawcze tych urządzeń. Jej największym atutem jest kompleksowa pomoc techniczna.

W ramach działalności organizuje również szereg szkoleń dotyczących urządzeń detekcyjnych, autoryzacyjnych dla sprzedawanych systemów oraz z projektowania ich zgodnie z wytycznymi TS, SITP lub VDS. Szkolenia organizowane są stacjonarne oraz online.

W skład kompetencji Quality07 TM wchodzi również projektowanie instalacji. Oferuje pomoc w projektowaniu i uruchomieniu instalacji na życzenie klienta.

Jej kadra inżynierów sprzedaży jest w stanie zapewnić wsparcie w doborze urządzeń robiąc fachowo dopasowane oferty. Firma dysponuje profesjonalnym zapleczem szkoleniowym z całą gamą urządzeń treningowych, gdzie można testować ich działanie pod okiem instruktora. W ofercie Quality07 TM są również zestawy testowe do użytku w warunkach docelowych. Firma zdobyła zaufanie już ponad 100 firm z branży.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.