Velux Commercial Polska

2023-04-12 15:46 Materiał sponsorowany
Rozwiązania w zakresie zapewnienia dostępu światła dziennego w obiektach komercyjnych
Autor: Velux Commercial Rozwiązania w zakresie zapewnienia dostępu światła dziennego w obiektach komercyjnych

Celem Velux Commercial jest bycie preferowanym partnerem w zakresie świetlików dachowych oraz wentylacji dymu i ciepła w budynkach komercyjnych.

Działalność firmy Velux Commercial

VELUX Commercial to młody pododdział marki VELUX. Spółka VELUX Commercial powstała w 2019 r. i składa się z byłych organizacji JET, Vitral i VELUX Modular Skylights. Jej celem jest bycie preferowanym partnerem w zakresie świetlików dachowych oraz rozwiązań wentylacji oddymiającej i odprowadzającej ciepło w budynkach komercyjnych.

Zespół ekspertów ds. światła dziennego i wentylacji uważnie wysłucha konkretnych potrzeb każdego klienta oraz pomoże wybrać najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie, upewniając się, że jest ono prawidłowo zainstalowane, funkcjonalne oraz odpowiednio konserwowane.

Jako część Grupy VELUX, VELUX Commercial opera się na doświadczeniu w zakresie światła dziennego i wentylacji zdobytym w ciągu ostatnich 80 lat. Oferuje solidną, zrównoważoną i innowacyjną gamę świetlików kopułkowych, pasm świetlnych oraz systemów przeszklenia dachów. Rozwiązania dostępne są we wszystkich kształtach z funkcją oddymiania i komfortowej wentylacji. Dzięki temu pozwala zagwarantować zdrowie i bezpieczeństwo użytkownikom każdego budynku komercyjnego.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.