WOLF - TECHNIKA GRZEWCZA

2023-07-23 22:57 Materiał sponsorowany
Rozwiązania wentylacji i klimatyzacji
Autor: WOLF - TECHNIKA GRZEWCZA Rozwiązania wentylacji i klimatyzacji

Firma WOLF oferuje pompy ciepła i systemy wentylacji domowej do każdego zastosowania. Jako ekspert w dziedzinie mikroklimatu w pomieszczeniach posiada wiedzę, niezbędne technologie i usługi umożliwiające ludziom optymalne projektowanie instalacji w budynkach.

Działalność firmy WOLT - TECHNIKA GRZEWCZA

Firma Wolf pochodzi z Mainburga, ale z 9 spółkami zależnymi i 60 partnerami sprzedażowymi na całym świecie działa równocześnie na arenie międzynarodowej, w tym od ponad 20 lat w Polsce. Urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne firmy WOLF spotkać można na całym świecie. Firma wspiera projektantów, instalatorów i klientów końcowych w całościowym projektowaniu w dziedzinie ogrzewania, instalacji solarnych, klimatyzacji i wentylacji.

WOLF dba o optymalny klimat w pomieszczeniach - od domów jednorodzinnych i wielorodzinnych aż po biurowce i obiekty przemysłowe. Projektuje rozwiązania, których celem jest zapewnienie lepszej jakości życia. W centrum uwagi stawia człowieka i środowisko. Dba o to, by zapewniać komfort i bezpieczeństwo w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego projektuje niezawodne produkty wykorzystujące wodę, ciepło i powietrze, które są łatwe w obsłudze i zapewniają lepsze samopoczucie.

Firma WOLF tworzy inteligentne, efektywne i przyjazne dla środowiska systemy służące do przygotowywania ciepłej wody użytkowej, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji wszelkich pomieszczeń, w których mieszkają lub pracują ludzie. Są to rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie i spełniające obecne standardy wzornictwa i estetyki.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.