Event Hall już otwarty! Fabryka Norblina zyskała nową przestrzeń do organizacji wydarzeń

2024-06-11 14:20

Event Hall to 670 mkw. powierzchni urządzonej w industrialnym stylu, przeznaczonej na eventy, które mogą zgromadzić nawet do 500 osób. Znajduje się w kinie KinoGram na poziomie +2 w budynku Galwan na terenie warszawskiego kompleksu przy ulicy Żelaznej.

Spis treści

  1. Event Hall – wielofunkcyjna przestrzeń eventowa
  2. Fabryka Norblina 
Rozmowy Muratora: ARUP - niezwykłe biuro z recyklingu

Event Hall – wielofunkcyjna przestrzeń eventowa

Event Hall to miejsce, które charakteryzuje funkcjonalność i nietuzinkowy styl. Projekt wnętrza autorstwa architektki z Dubaju, Mariny Khalil, nawiązuje do architektury i klimatu Fabryki Norblina.

Nowo otwarta przestrzeń jest wielofunkcyjna i zbudowana modułowo, dzięki czemu za pomocą akustycznej ściany można podzielić ją na dwie niezależne sale zgodnie z rodzajem organizowanego wydarzenia. Mogą się tu odbywać konferencje, prezentacje, szkolenia, streamingi, a także gale, bankiety, koncerty czy bardziej kameralne eventy.

Dodatkowo do dyspozycji dostępne jest przestronne foyer kina KinoGram i sale kinowe, które mogą zostać wykorzystane przez organizatorów różnego rodzaju wydarzeń, co daje niemal nieograniczone możliwości konfiguracji.

Event Hall oferuje także pełne wyposażenie meblowe, ekrany, scenę oraz zaplecze cateringowe i serwisowe, a także dedykowaną ofertę barową oraz bary mobilne.

- Nasza nowa przestrzeń w Fabryce Norblina to miejsce, w którym może zostać zorganizowany niemal każdy event, jesteśmy w stanie spełnić prawie każdą fantazję naszych klientów. Najnowsza technologia dźwiękowa i techniczna w połączeniu z doskonałą akustyką, catering przygotowywany na miejscu oraz profesjonalna obsługa to kluczowe elementy, które nas wyróżniają – mówi Pierre Abi-Nader, CEO w Event Hall.

Nowe miejsce w Fabryce Norblina wyposażone jest w nowoczesny sprzęt scenotechniczny renomowanych, światowych marek takich jak AR Net, Bose Professional, Cuelux, Dante, Dali 2, Fortinet i Kramer Control. Organizatorzy wydarzeń docenią fakt, że na miejscu dostępny jest dedykowany zespół, który wesprze ich zarówno w kwestiach koncepcyjnych, jak i technicznych. Event Hall może pomieścić 300 gości w ustawieniu bankietowym, 400 – w opcji teatralnej czy nawet 500 gości w ustawieniu koktajlowym.

- Na mapie Warszawy nie brakuje miejsc do organizacji eventów, jesteśmy jednak przekonani, że siła przyciągania Fabryki Norblina jest ogromna, a udogodnienia dostępne na miejscu będą atrakcyjne dla wielu firm oraz organizatorów wydarzeń. Obecność galerii immersyjnej Art Box Expericence, Piano Baru, klubu i restauracji MOXO, Muzeum Fabryki Norblina czy innych konceptów w jednym miejscu daje dodatkowe możliwości zorganizowania dla uczestników wydarzeń ciekawej atrakcji kulturalnej czy rozrywkowej, komfortowo, w jednym miejscu – mówi Kinga Nowakowska, członkini zarządu i dyrektor operacyjna w Grupie Capital Park.

Fabryka Norblina 

To wielofunkcyjny kompleks w sercu warszawskiej Woli. Po wieloletnim procesie rewitalizacji dawnych zakładów Norblin, Bracia Buch i T. Werner przeprowadzonej przez Grupę Capital Park ponownie otworzył się na miasto we wrześniu 2021 roku. Łączna powierzchnia kompleksu wnosi ponad 65 000 mkw., z czego 41 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa.

Dla gości Fabryki Norblina dostępne są koncepty kulturalne, rozrywkowe i gastronomiczne, w tym m.in.: autorskie, butikowe kino KinoGram, ekologiczny targ – BioBazar, największa w stolicy strefa gastronomiczna z Food Town i restauracjami z obsługą kelnerską, Piano Bar z muzyką na żywo, restauracja i klub muzyczny MOXO, trzypoziomowa restauracja Amar Beirut, Muzeum Fabryki Norblina, galeria immersyjna Art Box Experience, Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet, a także sklepy, lokale usługowe, jedyne w Polsce stacjonarne salony Answear i PRM oraz strefa zdrowia i urody.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.