Hotel Gołębiewski Pobierowo - kiedy otwarcie? Najnowsze zdjęcia wnętrz największego hotelu w Pobierowie. Ile pokoi będzie?

2023-05-21 20:10

Hotel Gołębiewski, który powstaje w nadmorskiej miejscowości Pobierowo zachwyca swym ogromem i rozmachem. Jak podpowiadają informatorzy z Pobierowa, jest ogromna szansa na otwarcie hotelu w sezonie letnim w 2023. Po długotrwałym przestoju, prace na budowie największego tego typu obiektu w Polsce nabrały tempa. Zobacz najnowsze zdjęcia z wnętrz hotelu.

Hotel Gołębiewski Pobierowo - kilka aktualnych zdjęć z sesji fotograficznej! 

Na profilu Hotel Gołębiewski Pobierowo opublikowano kilka aktualnych zdjęć z sesji fotograficznej! Hotel Gołębiewski w obiektywie Adam-Brzoza.com - National Geographic Poland photographer.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie - kiedy otwarcie?

Jak podaje serwis eska.pl nie ma podanej dokładnej daty otwarcia. Na eska.pl czytamy "Jak podpowiadają informatorzy z Pobierowa, jest ogromna szansa na otwarcie hotelu Gołębiewski w sezonie letnim w 2023 roku".

Hotel Gołębiewski w Pobierowie to gigantyczna inwestycja. Obiekt ma 13-kondygnacji, w tym 11 pięter nadziemnych i dwie kondygnacje podziemne. Docelowo ma być w nim 1,4 tys. pokoi, w których nocleg znajdzie ponad 3 tys. gości. Jest największym ze wszystkich hoteli w ramach swojej sieci i zarazem największym takim obiektem w Polsce. Hotel będzie mieć własne ujęcia wody, zewnętrzne i wewnętrzne baseny, spa, restauracje, pub, ogólnodostępną kawiarnię, dwie sale teatralno-kinowe. Lokalizacja nowej inwestycji oddalona jest ok. 60 kilometrów od Kołobrzegu i 40 kilometrów od Międzyzdrojów.

Czekamy na oficjalną datę otwarcia Hotel Gołębiewski w Pobierowie.

Zobacz nową inwestycje w Krakowie - kąpielisko Zakrzówek

Hotel Gołębiewski w Pobierowie i jego ekskluzywne wnętrza
Autor: Pobierowo jest Ok!
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE