Kameralna inwestycja w Warszawie. Mieszkania z balkonem lub tarasem

2024-07-05 14:53

Belgijski deweloper GH Development ruszył ze sprzedażą swojej czwartej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie. Projekt „Vista Wawer” obejmuje budowę kameralnego budynku przy ul. Tytoniowej 20, na styku Pragi Południe i Wawra.

Spis treści

  1. “Vista Wawer”: 80 mieszkań o różnej powierzchni
  2. “Vista Wawer”: atuty? Lokalizacja i natura

“Vista Wawer”: 80 mieszkań o różnej powierzchni

“Vista Wawer” to inwestycja ulokowana przy ul. Tytoniowej 20. Docelowo w tym miejscu ma powstać aż 80 mieszkań o różnorodnej powierzchni: od 27-m kawalerek po przeznaczone dla rodzin lokale do 78 m kw. w czterema pokojami. 

Każde, nawet najmniejsze mieszkanie będzie posiadało swój balkon. Z kolei mieszkańcy lokali na parterze będą mieć ogródki o powierzchni nawet do 150 m kw. Na parterze umiejscowione będą również trzy lokale handlowo-usługowe.

Deweloper zadbał także o odpowiednia ilość miejsc parkingowych: zarówno naziemnych, jak i podziemnych. 

“Vista Wawer”: atuty? Lokalizacja i natura

 „Vista Wawer” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują mieszkania w pobliżu natury, w lokalizacji umożliwiającej łatwy dostęp do udogodnień miasta. Obecnie przygotowujemy się do uruchomienia budowy

– mówi Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w GH Development.

Budynek będzie znajdował się w niewielkiej odległości do przystanków komunikacji miejskiej. Niewątpliwą zaletą są również pobliskie tereny zielone (np. Park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika” czy Rezerwat Olszynka Grochowska), ale też bliskość trasy wyjazdowej z Warszawy (S8).Źródło: biznes.newseria.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.