Skyliner Everest Run – wbiegnij na szczyt warszawskiego wieżowca Skyliner!

2024-01-15 18:09
Skyliner
Autor: Szymon Starnawski/Grupa Murator Skyliner jest jednym z siedmiu najwyższych budynków w Polsce

Skyliner to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wieżowców Warszawy. Już niebawem, w weekend 17-18 lutego, wystartuje kolejna edycja Skyliner Everest Run. 24-godzinny bieg po schodach po raz drugi odbędzie się w warszawskim biurowcu Skyliner należącym do Grupy Karimpol.

Spis treści

  1. Skyliner Everest Run – pokonać Everest w Warszawie
  2. Na czym polega Skyliner Everest Run?
  3. Skyliner Everest Run – jak się zapisać?

Skyliner Everest Run – pokonać Everest w Warszawie

Skyliner Everest Run to charytatywne wydarzenie, podczas którego chętni mogą sprawdzić swoje siły na schodach warszawskiego biurowca.

W tym roku uczestnicy będą wbiegać na 42. piętro, więc poprzeczka zawieszona jest naprawdę wysoko. Uczestnicy zdobędą najwyższą górę świata, 55 razy pokonując wysokość warszawskiego biurowca.

Cały dochód, podobnie jak poprzednio, zostanie przeznaczony na cele statutowe organizatora wydarzenia – Fundacji Wsparcia Ratownictwa Medycznego RK.

Zobacz także: 

Sekrety warszawskiego metra. Jak powstało i jak się rozwinie?

Skyliner Everest Run 2024 niezmiennie jest dla nas okazją do zakupu kolejnego wyposażenia ratującego życie i zdrowie małych dzieci, a także do sfinansowania sprzętu szkoleniowego. Pieniądze z poprzedniego biegu przeznaczyliśmy m.in. na zakup kardiomonitora do karetki.

– Michał Janas, dyrektor Fundacji Wsparcia Ratownictwa RK

Na czym polega Skyliner Everest Run?

Poprzednia edycja biegu zgromadziła w sumie blisko 200 chętnych. Organizatorzy otworzyli właśnie zapisy na tegoroczne wydarzenia. Startować można indywidualnie i w 4-osobowych sztafetach.

Uczestnicy biegu, podobnie jak w zeszłym roku, zostaną podzieleni na grupy startujące o różnych godzinach. Do dyspozycji wszystkich będą miejsca do odpoczynku i uzupełnienia płynów, posiłek regeneracyjny oraz prysznice, a nad bezpieczeństwem czuwać będzie ekipa ratowników medycznych. Warto pamiętać, że Skyliner Everest Run 2024 to przede wszystkim osobiste wyzwanie, a nie wyścig.

Skyliner Everest Run – jak się zapisać?

Zapisy na bieg odbędą się w trzech turach. Pierwsza ruszyła już 4 stycznia o godz. 21:00. Kolejne rejestracje, po weryfikacji wpływu opłat startowych, odbędą się 18.01.2024 oraz 25.01.2024 (od godz. 21:00).

Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: https://everestrun.pl.

Organizator Everest Run Skyliner 2024: Fundacja Wsparcia Ratownictwa RK.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.