Hotel Gołębiewski w Pobierowie nad morzem - kiedy otwarcie ogromnego hotelu z aquaparkiem? Zdjęcia i wideo

2023-11-15 8:35

Hotel Gołębiewski w nadmorskim Pobierowie to gigantyczna inwestycja. Będzie to jeden z największych hoteli w Polsce. Zobacz, jak aktualnie wygląda Hotel Gołębiewski w Pobierowie. Są już palmy, zieleń i imponujące baseny! Ukończono właśnie ważny etap budowy Hotelu Gołębiewski. Kiedy otwarcie?

Spis treści

  1. Hotel Gołębiewski w Pobierowie - aktualności
  2. Hotel Gołębiewski Pobierowo - kiedy otwarcie?
  3. Hotel Gołębiewski Pobierowo – co w pierwszym etapie inwestycji?
  4. Hotel Gołębiewski Pobierowo - rezerwacje
  5. Jak wygląda hotel w Pobierowie?
  6. Hotel Gołębiewski Pobierowo - zdjęcia wnętrz
Koniec tęczowego kiczu! Hotel Sobieski przemalowany na biało

Hotel Gołębiewski w Pobierowie - aktualności

Palmy, zieleń, imponujące baseny i zjeżdżalnie! Tak teraz wygląda Hotel Gołębiewski w Pobierowie. Kolejne prace zostały przeprowadzone także wewnątrz inwestycji. W środku przygotowano już m.in. kryte baseny, jacuzzi, sale kinowo-teatralne czy kręgielnię. Ukończono również prace nad częścią pokoi dla gości. Jak podaje Głos Szczeciński, gotowy jest już pierwszy etap, obecnie trwają odbiory i uzgodnienia z urzędami w sprawie inwestycji. Hotel Gołębiewski jest już więc coraz bliżej oddania części obiektu do dyspozycji gości. Zobacz, jak wygląda Hotel Gołębiewski w Pobierowie - film z kanału kamienskie.info

Hotel Gołębiewski Pobierowo - kiedy otwarcie?

Początkowo otwarcie hotelu miało mieć miejsce w 2021 roku, jednak pandemia przyczyniła się do opóźnienia prac. Hotel miał być gotowy na wakacyjny sezon w 2023 r. Potem serwis konferencje.pl pisał o planowanym otwarciu w III lub IV kwartale 2023 r. Obecnie, w związku z trwającymi odbiorami i uzgodnieniami urzędowymi można przewidywać, że otwarcie Hotelu Gołębiewski w Pobierowie nastąpi już niebawem, w 2024 r.

W pierwszym etapie gościom udostępnione zostaną 4 z 11 zaplanowanych pięter, maksymalnie 500 pokoi, 2 restauracje, recepcja oraz baseny: pływacki i dziecięcy.

Oddawanie inwestycji etapami od początku zapowiadał też sam właściciel hotelu.

Hotel Gołębiewski Pobierowo – co w pierwszym etapie inwestycji?

Najbardziej reprezentacyjna część Hotelu Gołębiewski w Pobierowie jest już prawie gotowa. Jak podaje Głos Szczeciński, prowadzone są ostatnie prace w częściach wspólnych obiektu: przygotowana jest już recepcja, w holu wejściowym – o powierzchni ponad 2,5 tys. m² – została położona marmurowa podłoga i zawieszone ogromne żyrandole, dobiegają końca również prace w części basenowej. W ulokowanych na parterze dwóch restauracjach trwają ostatnie prace aranżacyjne.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Głos Szczeciński obecnie w pełni gotowe są pokoje ulokowane w zachodniej części hotelu. Mają one powierzchnię około 50-60 m² i są podzielone na kilka stref funkcjonalnych, takich jak strefa sypialniana, strefa odpoczynku oraz strefa rozrywki. Do każdego z pokoi przynależy około 8-metrowy balkon lub taras.

Hotel Gołębiewski Pobierowo - rezerwacje

Nie ma niestety informacji o możliwości rezerwacji na stronie hotelu.

Jak wygląda hotel w Pobierowie?

Hotel Gołębiewski w Pobierowie to gigantyczna inwestycja, nawiązująca swoją bryłą do wyglądu statku pasażerskiego. Obiekt ma 13-kondygnacji, w tym 11 pięter nadziemnych i dwie kondygnacje podziemne. Docelowo ma być w nim 1200. pokoi, w których nocleg znajdzie ponad 3 tys. gości. Powierzchnia całkowita budynku to 180 tys. m². Jest największym ze wszystkich hoteli w ramach swojej sieci i zarazem największym takim obiektem w Polsce. 

Hotel będzie mieć własne ujęcia wody, zewnętrzne i wewnętrzne baseny, aquapark, spa, restauracje, pub, ogólnodostępną kawiarnię, dwie sale teatralno-kinowe, a także zaplecze konferencyjne.

Hotel oddalony jest ok. 60 kilometrów od Kołobrzegu i 40 kilometrów od Międzyzdrojów.

Czekamy na oficjalną datę otwarcia hotelu Gołębiewski w Pobierowie.

Hotel Gołębiewski Pobierowo - zdjęcia wnętrz

Na profilu Hotel Gołębiewski Pobierowo opublikowano kilka aktualnych zdjęć z sesji fotograficznej! Hotel Gołębiewski w obiektywie Adam-Brzoza.com - National Geographic Poland photographer.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE