Wyjątkowe SPA - ta przestrzeń ma urzekać, zachwycać, relaksować - zdjęcia!

2023-07-18 14:50

Charakterystyczne dla naszych czasów przebodźcowanie, nasycenie codzienności technologią, osłabiony kontakt z naturą – wszystko to sprawia, że warunków do wyciszenia i wypoczynku coraz więcej osób szuka poza własnym domem, m.in. w strefach wellness & SPA.

Wyjątkowe SPA

Wizyta w SPA czy wellness powinna być doświadczeniem holistycznym, wieloaspektowym oddziaływaniem i na ciało, i na ducha. Ta przestrzeń ma urzekać, zachwycać, a nawet zadziwiać. Budzić odczucie wizyty w wyjątkowym miejscu, bliskie wrażeniom z podróży.

SPA przyszłości to wellness temple. Miejsce zbudowane wokół wartości takich jak lokalność, natura i duchowość, a w rezultacie oferujące niepowtarzalne przeżycia angażujące wszystkie zmysły, zgodnie z wymową triady: ciało, umysł, duch.

Ważny jest autentyzm tego doświadczenia, dlatego za wybranym konceptem powinna stać osadzona w realiach historia. Należy ją prezentować gościom przez odpowiedni storytelling tak, aby byli w stanie odczytać szczególne walory danej przestrzeni i oferowanych w niej zabiegów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.