Przestrzeń biurowa Idea office spod kreski Iliard

2023-10-30 14:57
Przestrzeń biurowa Idea office spod kreski Iliard
Autor: Mat. prasowe Iliard Architecture & Interior Design

Idea Office to biura serwisowane, zlokalizowane przy ul. Josepha Conrada w Krakowie. Za projekt wnętrz odpowiada pracownia Iliard Architecture & Interior Design.

Założeniem projektu wnętrz Idea Office było stworzenie przestrzeni, które umożliwia firmom koncentrację na swoim biznesie w komfortowym i inspirującym otoczeniu, równocześnie zapewniając miejsca do współpracy i pracy projektowej.

Serce projektu stanowi strefa wspólna, która jest miejscem wymiany pomysłów i relaksu przy kawie. Projektowanie przyciągających części wspólnych to jeden z dominujących obecnie trendów tworzenia miejsc integrujących, budujących społeczność, który jest szczególnie pożądany w przestrzeniach co-workingowych. Miejsca do wspólnego spędzania czasu stanowią magnes m.in. dla przedstawicieli pokolenia Z, dla którego ważna jest swobodna atmosfera w miejscu pracy, warunki do współpracy i interakcji, zamiast miejsc pracy o charakterze open space’ów. W tej części atmosferę przytulności i spokoju tworzą ciepłe akcenty ciemnego i jasnego drewna, miedziane dodatki, brązowe odcienie ścian oraz zieleń.

Idea office spod kreski Iliard
Autor: Mat. prasowe Iliard Architecture & Interior Design

Wokół części wspólnej zaplanowano indywidualne pokoje biurowe zapewniające skupienie i ciszę podczas pracy. Dominują w nich stonowane odcienie szarości, grafitu i antracytu z żółtymi i pomarańczowymi akcentami, miękkie tkaniny obiciowe, naturalne drewno i akcenty zieleni dzięki naturalnym roślinom wypełniającym przestrzeń.

Dominika Stygar, starszy lider zespołu projektów biurowych w Iliard podkreśla:– W tworzeniu tego wyjątkowego miejsca skupiliśmy się na dostarczeniu małym i średnim firmom przestrzeni, która nie tylko odzwierciedla nowoczesność, ale także zapewnia elastyczność, komfort i możliwość dostosowania do ich indywidualnych potrzeb. Zależało nam na połączeniu elegancji i jakości w częściach wspólnych i energii, jasności i lekkości w pokojach do pracy indywidualnej. Spokój i komfortowe warunki pracy w pokojach uzyskaliśmy ponadto wprowadzając stalowe konstrukcje przeszklonych ścian, co pozwoliło nadać im akcent postindustrialny.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE