Magdalena Wasilewska-Pyłka

Obiekty Komercyjne
Magdalena Wasilewska-Pyłka

Doświadczona redaktorka z wykształceniem inżynierskim i marketingowym. Absolwentka Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej. Home stagerka, pasjonatka urządzania wnętrz i dobrego wzornictwa. Z marką Murator i Grupą TIME S.A. związana od 2006 roku. 

Aktualnie w TIME SA jestem Wydawcą serwisów online, z którymi współpracuję:

Zapraszam do kontaktumwasilewska@grupazpr.pl

Bio

Początkowo w Muratorze jako redaktor zajmowałam się publikacjami dla profesjonalistów z branży budowlano-instalacyjnej oraz architektów. Później przeszłam do tematyki Inwestycji Budowlanych i serwisu muratorplus.pl. Następnie jako szef projektu tworzyłam tematyczne (budowa, wnętrza, ogród) projekty internetowe e-commerce. Po urlopie macierzyńskim zostałam redaktorem naczelnym magazynu "Dziecko, Zakupy i my" oraz "Urządzamy Dom i Mieszkanie". Wydawałam też publikacje specjalistyczne, tj. "Warsztat Architekta. Fasady" oraz "Architekt Wnętrz". Ostatnie moje wydanie to publikacja dla inwestorów indywidualnych  "Zbuduj Dom z murator.pl".

Stale współpracuję z dziennikarzami. Zlecam, redaguję, opracowuję i publikuję zarówno materiały specjalistyczne, jaki i o tematyce popularnej.
Podtrzymuję i nawiązuję nowe relacje z klientami branży budowlanej, instalacyjnej i wnętrzarskiej. Ściśle współpracuję z biurem reklamy.
W celu potwierdzenia swoich umiejętności w obszarze digital marketingu uzyskałam certyfikat DIMAQ Professional. 

Aktualnie w TIME jestem Wydawcą serwisów, z którymi współpracuję.

♦♦♦

Prywatnie czas wolny spędzam aktywnie: regularnie ćwiczę, jeżdżę na rowerze i pływam.
W miarę możliwości czasowych podróżuję. Ostatnia moja przygoda to rejs statkiem po Morzu Śródziemnym, wyjazd do USA, Hiszpania